DOSTAWA

1.Przesyłki pobraniowe są wysyłane codziennie w dni robocze. Gdy wyjeżdżamy za granice po towar wtedy są one wysyłane następnego dnia roboczego.

2.Przesyłki zwykłe są wysyłane w dniu zaksięgowania wpłaty jeśli środki wpłynęły na nasz rachunek do godziny 13.00. W przypadku gdy jesteśmy za granicą przesyłki są wysyłane następnego dnia roboczego.

3.Koszty transportu są zawsze podane w aukcji. Przy w płacie na konto proszę pamiętać o dodaniu do wartości towarów kosztów wysyłki.

4.Paczkę odbierasz i otwierasz w obecności kuriera lub listonosza.

5.Jeśli towar jest uszkodzony należy opisać uszkodzenie towaru oraz stan opakowania.

6.Opis (protokół) musi być podpisany czytelnie przez kuriera lub listonosza oraz odesłany razem z towarem na nasz adres.

REKLAMACJE

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji. Na membrany gwarancja obejmuje 24 miesiące, oferowane przez nas gaźniki mają 3 miesięczną gwarancję. Pozostałe części objęte są 12 miesięczną gwarancją. Zwracamy 100% wartości towaru. ale nie zwracamy kosztów wysyłek chyba , że jest ewidentna wina po naszej stronie np.w przypadku gdy otrzymali Państwo inny towar niż zakupiony. Paczki odsyłają Państwo tylko i wyłącznie zwykłą paczką w której należy podać wszystkie dane niezbędne do przelewu bankowego. Przesyłki pobraniowe nie będą przez nas odbierane. Jeśli towar jest uszkodzony należy opisać uszkodzenie towaru oraz stan opakowania. Opis (protokół) musi być podpisany czytelnie przez kuriera lub listonosza oraz odesłany razem z towarem na nasz adres.

ZWROTY

1. Jeśli towar nie spełnia Państwa oczekiwań, w ciągu 14 dni od daty zakupu można go, wraz z dowodem zakupu zwrócić na nasz adres firmowy.

Informujemy, iż zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni. Przesyłkę należy odesłać do nas zwykłą paczką nie pobraniową, do środka przesyłki należy włożyć oryginał paragonu oraz numer rachunku bankowego na który mają zostać zwrócone środki. W przypadku faktury zostanie wystawiona korekta FV i zostanie ona wysłana do podpisu.